Benefity

Ria Wellness

– 20% zľava pre účastníkov podujatia. (Uplatnenie zľavy na náramok z podujatia)

Himalaj centrum

– 20% zľava pre účastníkov podujatia. (Uplatnenie zľavy na náramok z podujatia)

3b - športové dresy a oblečenie

3b, s.r.o., ktorá je výrobcom športových dresov a kvalitného športového oblečenia pre profesionálny, ale aj amatérsky šport. U nás si môžete dať vyrobiť všetky naše produkty na mieru, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy, aké používajú najväčší výrobcovia na svete. Naše výrobky aj preto poznajú zákazníci na každom kontinente. O kvalite našich produktov svedčia naši top zákazníci, ktorý sa k nám pravidelne vracajú.

Adset - marketingom k úspechu

Marketingová agentúra s jedinečným portfóliom služieb. Na jednom mieste máte offline aj online marketing, reklamné plochy, tlač produktov, ba dokonca výskumné marketingové metódy, v ktorých sme na SK trhu jedinečný. Potrebujete vizitky, letáky či katalógy za čo najlepšie ceny? Alebo potrebuje zviditeľniť vašu firmu, produkt reklamou? Chcete zlepšiť svoj imidž na internete a sociálnych sieťach? Chcete byť ľuďom na očiach? A čo tak zistiť úroveň kvality vašich služieb. Nechceli by ste vedieť ako pracujú zamestnanci, keď sa na nich nikto nepozerá? Ak ste aspoň na jednu vec povedali áno, ste na správnom mieste a radi spoznáme vašu potreby.

MAAD.sk - trofeje na každú príležitosť

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou predaja a distribúcie trofejí na každú príležitosť. Z našej širokej ponuky pohárov, medailí, pamätných plakiet, diplomov a figúriek si vyberú organizátori nielen športových ale aj rozličných spoločenských udalostí. Na slovenskom trhu disponujeme jednou z najširších ponúk trofejí, ktorých dostupnosť si môžete overiť priamo na našich stránkach. Prevažnú väčšinu tovaru máme skladom a je pripravený k okamžitému odberu. Všetky objednávky sa snažíme vybavovať promptne a rýchlo za účelom uspokojovania potrieb zákazníkov. Veľký dôraz kladieme na kontakt so zákazníkom od osobného jednania až po zákaznícku podporu. Tovar dodávame v rámci celého Slovenska prostredníctvom kuriérskej služby, ktorá ho doručí až priamo k Vám.

YNK - maketingová agentúra

Košická Marketingová Agentúra YNK media so zameraním na Brand Identity, Video, Webstránky a dizajn, Marketingové stratégie, Online reklamu.

NAJPOHARE.sk - robíme radosť nie len výťazom

Ponúkame športové poháre a poháre pre víťazov. Priaznivé ceny a rýchle dodanie. Kúpte si. Široka ponuka dizajnov pohárov vo farebnom prevedení bronz, striebro a zlato. Nakúpte si. Široká ponuka produktov. Osobný odber zdarma. Rýchla expedícia tovaru.

FK FLORKO KOŠICE

Florbalový klub, ktorý pôsobý na Slovensku už 19 rokov.

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Florbal All rights reserved. Create by Mgraf.sk.