Info o partneroch

Adset - marketingom k úspechu

Marketingová agentúra zameraná na SOCIÁLNE SIETE, VIDEOPRODUKCIU A POSTPRODUKCIU. Hýbeme sa s dobou!
Moderná doba si vyžaduje neustále sledovanie trendov a naskakovanie na trendy. Ak chcete kreatívnu a modernú prezentáciu vašej firmy a nehádzať tisíce eur za reklamu do koša, sme pripravení vám pomôcť!

BURGERKING

Kto by nepoznal BURGER KING? Fantastické  burgre, whopper, crispy …
Nasaď si korunku a staň sa kráľom – BURGER KING

CPNdesing.sk - Reklamná agentúra

Reklamná agentúra CPN Design sa zaoberá tvorbou grafiky, polepu fólii, UV tlač, veľkoformátová tlač, tlač vizitiek, letákov, propagačných materiálov, polep áut a iné.

Talent Solutions - Personálna agentúra

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

MGRAF - Grafické štúdio

Kreatívne štúdio Mgraf sa zameriava na tvorbu jedinečných a inovatívnych riešení v oblasti grafiky, designu, marketingu a developmentu. Vášeň pre kreativitu a estetiku nás vedie k vytváraniu nápaditých logotypov, vizuálnych identít a reklamných kampaní či moderných web stránok pre klientov rôznych odvetví.

ATAK- ŠPORTOVÉ DRESY A OBLEČENIE

ATAK Sportswear slovenský výrobca, ktorý vyrába športové dresy a oblečenie pre rôzne druhy športov ako futbal, hokej, futsal, florbal, hádzaná, …

EXESPORT – váš parťák vo svete športu

Špecializuje sa na predaj florbalového, hokejového vybavenia, ale nájdete tam aj veľa vybavenia pre iné športy. Okrem internetového obchodu ich môžete navštíviť aj v ich kamenných predaniach v Jablonci nad Nisou a v Prahe.

MEDIEM PRODUCTION - FÉROVÁ REKLAMKA

Všetko pod jednou strechou – prenájom reklamných plôch, reklamné predmety, grafické služby, foto a video produkcia, fotobúdka, balónová výzdoba, moderovanie

MAAD.SK - TROFEJE NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou predaja a distribúcie trofejí na každú príležitosť. Z našej širokej ponuky pohárov, medailí, pamätných plakiet, diplomov a figúriek si vyberú organizátori nielen športových ale aj rozličných spoločenských udalostí.

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Florbal All rights reserved. Create by Mgraf.sk.