Daruj 2% z dane

2% z daní pre verejne prospešný projekt 3X3FLORBAL - (Občianske združenie LEJO)

Podpor rozvoj športu nielen pre aktívnych športovcov a ligové súťaže, ale tiež športové aktivity určené pre všetkých ľudí v našej spoločnosti. Sme aktívni a bývalí športovci, ktorým záleží na tom, aby sa šport dostal ku každému bez rozdielu. Ako skupina nadšencov sme sa začali angažovať v týchto aktivitách už pred 7 rokmi. Vytvorili sme nový projekt, ktorým chceme dostať šport medzi všetkých ľudí. Deti, mládež, aktívni športovci, dospelí, veteráni, a tiež tí, ktorí to v živote nemajú najľahšie. Či už sa jedná o deti z detských domovov či zdravotne postihnutých, VŠETCI si ZASLÚŽIA, aby dostali príležitosť zašportovať si, prísť na iné myšlienky, zabaviť sa a nájsť novú motiváciu a inšpiráciu. Nie sme klub a preto nemáme veľké možnosti na financovanie a finančné podpory z rôznych smerov. Budeme veľmi VĎAČNÍ za VAŠU PODPORU!

Najneskôr do 30.4.2024 pošlite/doručte vyplnené Vyhlasenie o poukázaní 2% a Potvrdenie o zaplatení dane daňovému úradu (adresu nájdete TU )..

ABY SME VÁM TO ČO NAJVIAC UĽAHČILI, VYPLŇTE TENTO FORMULÁR (s už vypísanými našimi údajmi)
KlikniTE sem:  Vyhlasenie o poukázaní 2%
OSKENOVANÉ NÁM HO MÔŽETE POSLAŤ NA MAIL: office@www.3x3sport.sk

Pre každého darcu, o ktorom budeme vedieť, máme pripravný malý darček. 🙂

Naše údaje:
Obchodné meno: LEJO
Sídlo: Kysak 336, 044 81
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 5373475

Ak ste zamestnanec
1. Požiadajte svojho zamestnávateľa do 15.02.2024 o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie Potvrdenie o zaplatení dane.
2. Vyplňte Vyhlasenie o poukázaní 2% . Uveďte sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane. (naše údaje sú už v tlačive predvyplnené)
3. Obe tlačivá VYHLÁSENIE spolu s POTVRDENÍM, doručte do 30.4.2024 na daňový úrad. (adresu nájdete TU ).

Ak ste podnikateľ alebo firma máte možnosť poukázať 2% z dane spolu s podaním daňového priznania.
Riadne vyplnené daňové priznanie odošlite elektronicky (zvyčajne do 31. 3. 2024).

Ak si daňové priznanie podávate sami údaje o občianskom združení vyplníte priamo do tlačiva, na ktorom podávate daňové priznanie.

Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2023, máte možnosť venovať 3% z dane – požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce.

ĎAKUJEME. 

Weapon reliance and security tactics

We aspire to perfection by sharpening our training skills and improving the training facilities.Your feedback matters a lot to us and helps become better.

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Florbal All rights reserved. Create by Mgraf.sk.