Sninský jarmok – FLORBAL V MESTE 🔥🔥🔥

SNINA – ĎAKUJEME 🔝

Sobota v Snine bola znamenitá.

Vďaka vám, účastníkom, domácim, okoloidúcim divákom, staffu a skvelým ľuďom so srdcom pre šport, ktorý milujeme. 🫶

Spoločne s chalanmi z Florbalového klubu Snina – Maťovi Biľovi a Denisovi Kapraľovi, Mestom Snina a Slovenským sme vytvorili skvelý tím a výborne zladený orchester, vďaka čomu Snina žila florbalom od rána až do neskorého večera. 🔥

Užili sme si parádny deň v srdci Sniny, priamo na námestí aj s pravou, jarmokovou atmosférou. Nechýbala výborná nálada, hudba a súťaže s EXTRAFUNGAMES, či rôzne challenge. Snina ukázala, že florbalom žije a že má pred sebou veľa vydarených podujatí a rokov. Vďaka skvelým a zanieteným ľuďom. 👏 🏆🏆🏆

Na ihrisku sme sledovali skvelé a vyrovnané zápasy.

Titul obhájili chlapci z tímu TRENĎOVIA, druhé miesto patrí domácemu tímu Jalce a bronz ďalšiemu pravidelnému účastníkovi – AKVADUKT. 👏 Vďaka výhre na ATAK CUPe v Snine TRENĎOVIA vyrovnali na čele dlhodobého bodového rankingu trojnásobných víťazov našich turnajov tím VSŽ Švagrovci.

Bitka o celkovú výhru na konci roka tak bude ešte veľmi zaujímavá. Rovnako nás veľmi teší aj záujem dievčat o florbal a ich pravidelná účasť na našich turnajoch.

STUPNE VÍŤAZOV

🥇TRENĎOVIA

🥈JALCE

🥉AKVADUKT

Ďakujeme všetkým, ktorí sa postarali o to, že všetko klapalo ako švajčiarske hodinky. 😉 A pánovi primátorovi mesta Snina – Petrovi Vološinovi za záštitu nad týmto podujatím. 🤝

FOTO BY Samo Pavlovsky na FLICKRI 3x3sport 📷

👉 https://flickr.com/photos/196520801@N03/sets/72177720311254736

RANKING TU 👉 https://www.3x3florbal.sk/ranking/

——

SNINA – ATAK CUP 2023 v číslach

👉 70 účastníkov

👉 15 tímov

BOLI STE TOP. V MENE CELÉHO TÍMU 3x3florbal VÁM ĎAKUJEME. 🙂🫶🫶🫶

Buďte s nami aj naďalej. #3x3family

TABUĽKY SKUPÍN

SKUPINA | KATEGÓRIATÍMTÍMTÍMTÍM
🔻A | MužiŠK ZáhradnéIBK GALIALaškotyZmrzlináriAkvadukt🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
ŠK Záhradné🏆12:12:103:94:8-2905
IBK GALIA12:1🏆3:50:010:22742
Laškoty10:25:3🏆8:35:31781
Zmrzlinári9:31:113:8🏆4:6-1143
Akvadukt8:42:103:56:4🏆-444
🔻B | MužiMinistriO2hellADHDHumenské levyPlaySport🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Ministri🏆5:35:719:220:03761
O2hell3:5🏆6:40:012:111XX
ADHD7:54:6🏆20:113:23062
Humenské levy2:190:01:20🏆9:0-27XX
PlaySport0:201:122:130:9🏆-5103.
🔻C | MužiVÝCHODSkrachovaní športovciDefektyMEN IN BLACKLiptovskí šuhaji🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
VÝCHOD🏆4:46:35:08:21472
Skrachovaní športovci4:4🏆9:17:04:21771
Defekty3:61:9🏆3:13:1-743
MEN IN BLACK0:50:71:3🏆3:1-1224
Liptovskí šuhaji2:82:41:31:3🏆-1205
🔻D | MužiRýchle dreveniceĎaleký východSlovakia KnightsFalconsKnights Banská Bystrica🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Rýchle drevenice🏆6:34:31:84:5-344
Ďaleký východ3:6🏆1:40:03:41961
Slovakia Knights3:44:1🏆1:103:41562
Falcons8:10:010:1🏆8:1-5005
Knights Banská Bystrica5:44:34:31:8🏆1943
🔻E | MužiKlobúkyTreňďoviaTeam KlatovFlorbalový klub SemerovoBLMH Bratislava🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Klobúky🏆4:73:78:66:4-344
Treňďovia7:4🏆7:20:03:61961
Team Klatov7:32:7🏆16:16:51562
Florbalový klub Semerovo6:80:01:16🏆3:22-5005
BLMH Bratislava4:66:35:622:3🏆1943
🔻F | ŽenyGumkáčiIBK KosmodiskTigiceZ každého rožka troška🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Gumkáči🏆0:131:82:700
IBK Kosmodisk13:0🏆12:04:200
Tigice8:10:12🏆2:1000
Z každého rožka troška7:22:410:2🏆00

Rozpis zápasov

🕐ČASIHRISKODOMÁCIVÝSLEDOKHOSTIAPOPIS
9:001IBK GALIA10:2AkvaduktA
9:002O2hell12:1PlaySportB
9:003Skrachovaní športovci4:2Liptovskí ŠuhajiC
9:201Ďaleký východ3:4Knights Banská BystricaD
9:202Treňďovia3:6BLMH BratislavaE
9:203Gumkáči2:7Z každého rožka troškaŽeny
9:401Laškoty8:3ZmrzlináriA
9:402ADHD20:1Humenské levyB
9:403Defekty3:1MEN IN BLACKC
10:001Slovakia Knights1:10FalconsD
10:002Team Klatov16:1Florbalový klub SemerovoE
10:003IBK Kosmodisk12:0TigriceŽeny
10:201Akvadukt3:5LaškotyA
10:202PlaySport2:13ADHDB
10:203Liptovskí Šuhaji1:3DefektyC
10:401Knights Banská Bystrica4:3Slovakia KnightsD
10:402BLMH Bratislava5:6Team KlatovE
10:403Z každého rožka troška10:2TigriceŽeny
11:001ŠK Záhradné1:12IBK GALIAA
11:002Ministri5:3O2hellB
11:003VÝCHOD4:4Skrachovaní športovciC
11:201Rýchle drevenice6:0Ďaleký východD
11:202Klobúky4:7TreňďoviaE
11:203Zmrzlinári4:6AkvaduktA
11:401Humenské levy9:0PlaySportB
11:402MEN IN BLACK3:1Liptovskí ŠuhajiC
11:403Falcons8:1Knights Banská BystricaD
12:001Florbalový klub Semerovo3:22BLMH BratislavaE
12:002Laškoty10:2ŠK ZáhradnéA
12:003ADHD7:5MinistriB
12:201Defekty3:6VÝCHODC
12:202Slovakia Knights3:4Rýchle dreveniceD
12:203Team Klatov7:3KlobúkyE
12:401IBK GALIA3:5LaškotyA
12:402O2hell6:4ADHDB
12:403Gumkáči0:13IBK KosmodiskŽeny
13:001Skrachovaní športovci9:1DefektyC
13:002Ďaleký východ1:4Slovakia KnightsD
13:003Treňďovia7:2Team KlatovE
13:201ŠK Záhradné3:9ZmrzlináriA
13:202Ministri19:2Humenské levyB
13:203VÝCHOD5:5MEN IN BLACKC
13:401Rýchle drevenice8:1FalconsD
13:402Klobúky8:6Florbalový klub SemerovoE
13:403IBK Kosmodisk0:0Z každého rožka troškaŽeny
14:001Akvadukt0:0ŠK ZáhradnéA
14:002PlaySport0:0MinistriB
14:003Liptovskí Šuhaji0:0VÝCHODC
14:201Knights Banská Bystrica0:0Rýchle dreveniceD
14:202BLMH Bratislava0:0KlobúkyE
14:203Tigrice0:0GumkáčiŽeny
14:401Zmrzlinári0:0IBK GALIAA
14:402Humenské levy0:0O2hellB
14:403MEN IN BLACK0:0Skrachovaní športovciC
15:001Falcons0:0Ďaleký východD
15:002Florbalový klub Semerovo0:0TreňďoviaE
15:003IBK Kosmodisk0:0GumkáčiSF1 ženy
15:201Laškoty0:0VýchodQF1
15:202Ministri0:0ADHDQF2
15:203Z každého rožka troška0:0TigriceSF2 ženy
15:401Skrachovaní šporchovci0:0IBK GALIAQF3
15:402Falcons0:0TrenďoviaQF4
16:001Východ4:6ADHDSF1
16:002Tigrice5:0Gumkáčio 3 miesto ženy
16:201IBK Galia7:6TrenďoviaSF2
16:202IBK Kosmodisk5:2Z každého rožka troškaFinále ženy
16:401ADHD0IBK GaliaFinále
16:402Východ0Trenďoviao 3 miesto

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Florbal All rights reserved. Create by Mgraf.sk.